AYAS İNŞAAT

1989'dan bu yana inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu süre zarfında sektörün önde gelen markalarının bayiliklerini yaparak, siz müşterilerimize, kaliteli hizmet vermeyi görev bilmiştir. Aranan isim olmuştur.

Ayas İnşaat bünyesinde, seramik duvar karoları, kalebodur yer karoları, granit seramikleri, vitrifiye ve su armatürleri, mutfak ve banyo dolapları, akrilik duş tekneleri, küvet ve kabinleri, yapı kimyasalları, ankastre mutfak ürünleri vb. yüzlerce çeşit ürün ile, yaşam alanlarınıza değer katacak markaları bulunduruyor.

Kuruluşundan günümüze Ayas İnşaat, şirket yapısını kurumsallaşmaya yönlendirmiş ve müşteri odaklı bir felsefe benimsemiştir. Temsilciliğini yaptığı markalar ile ilgili kararlarında seçkinliği hedef alan şirketimiz, müşteri memnuniyetini esas alan, çağın dinamiklerine paralel ürün ve pazarlama konsepti oluşturan dünyaca tanınmış markaları tüketicisine sunumunu ilke edinmiştir.

Ayas İnşaat, model, estetik, kalite, fonksiyon, saygınlık taşıyan markaların yetkili temsilciliğini, tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyebilmesi, kalitesinden taviz vermeyen hizmet anlayışı çağdaş ve profesyonel yönetimi ile bölgesinde lider konumunda.

© 1989, Ayas İnşaat Malzemeleri İth. İhr. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.